Müügitingimused

KASUTAJAKS REGISTREERIMINE

Registreerimiseks valige endale kasutajatunnus ja parool ning täidke vajalikud väljad. Registreerimine hõlbustab Teil edaspidiste tellimuste sisestamist ning võimaldab Teil igal ajal vaadata eelnevaid tellimusi. Soovi korral saadame Teile meie veinipoe uudiskirju.

TELLIMINE

Valige e-poest toode, mida soovite osta.
Kõik teie poolt valitud tooted lisanduvad automaatselt ostukorvi.
Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.
Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage VORMISTA TELLIMUS.
Tellimuses tuleb täita kõik * tähistatud lahtrid.
Kui soovite transporti, on oluline sisestada ka kauba kättetoimetamise aadress.

HINNAD JA TASUMINE

Kõik meie (raidosuperalko.ee e-poes olevad) hinnad on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu.
Peale tellitud kauba olemasolu kontrollimist laos saadetakse Teie e-mailile arve, mille saate mistahes panga kaudu tasuda. Tellimus jõustub peale arve tasumist.

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

TARNEAEG JA TRANSPORT

Tallinna piires toimetame Teile soovitud aadressile või Itella Smartpost pakkiautomaati. Üle Eesti toimetame Itella Smartpost pakkiautomaati.
Kaubad toimetame Teile hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale ettemaksu arve laekumist. Kauba üleandmise täpne aeg lepitakse kokku eelnevalt emaili teel. Maksimaalne tärneaeg 5 tööpaeva. Kaupa toimetatakse kohale tööpäevadel ajavahemikul kl 10-22.

KAUBA TAGASTAMINE

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele. Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb raidosuperalko.ee –d sellest teavitada koheselt  kauba kättesaamisel e-posti aadressil info@raidosuperalko.ee. Vale või defektiga kauba saate välja vahetada ostuarve alusel. Tagastamise kulud kannab Wwine.ee OÜ.

PRIVAATSUS

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

MÜÜJA ÕIGUSED

Wwine.ee OÜ jätab endale õiguse muuta hindu.
NB! Alaealised alla 18 aastased kaupa tellida ei saa ning neile kaupa ei väljastata.

LISAINFO

E-mail: info@raidosuperalko.ee, tel: 58181707
Veebipoe www.raidosuperalko.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Wwine.ee OÜ (registrikood 16954351), asukohaga Suurevälja 9, Tallinn, Eesti.